Дибиров се договори со Само Ракомет С1 Е14

По рецепт на големите ѕвезди од фудбалот, кошарката, хокејот, кои по крајот на играчката кариера продолжуваат во коментаторски води, ракометната легенда Тимур Дибиров се договори со Само Ракомет…

Одбележуваме, крај на сезоната, две легенди се повлекоа, турнирот во чест на Марко Божиновски. Како Тимур си помина на првиот Ф4, кој се неговите фаворити, дали за првпат нема аутсајдери, зошто не сака кавијар?

Гледајте не …

Скопје 15.06.2022

Сподели на
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Се уште СВЕЖО....

ПОСЛЕДНИ 5...