Некогаш порано празник беше

Реванш натпреварот Вардар Веспрем, без никакво значење.

На Вардар останува да почне со подготовки за следната сезона. Да се обиде да ја подобри играта во пресрет на завршницата во СЕХА и Супер лигата. Евентуално да даде минутажа на играчите од втор план.

Засенети од вонсериското достигнување на Капитенот, Селекторот, неговиор рекорд во ЕХФ ЛШ но и импактот во самиот натпревар, остануваат за мене сите ракометни настани.

Сподели на
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Се уште СВЕЖО....

ПОСЛЕДНИ 5...