ЈАМБ ВО НАЈАВА …

Предлагаме 5 натпревари кои цениме дека вредат да се погледнат ! 10.04.2021-16.04.2021 10.04.2021 14.00ч Крисијанштад Ростов ЕХФ ЛШ ж 14.00ч Натпревар од Лигата на Шампиони во кои русинките се фаворити, но скандинавските ракометарки со години се во врвот. 10.04.2021 18.00ч Металург Еурофарм Пелистер МКД СЛ Уште еден исклучително важен натпревар за скопски Металург, битолчани сепак […]